Sprzedaż Części Samochodowych i Stacja Paliw


PKS w Oławie S.A. posiada własną stację paliw, na której prowadzona jest sprzedaż oleju napędowego zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Tankowania dla stałych klientów odbywają się przy użyciu kart magnetycznych zaprogramowanych w zależności od potrzeb: na pojazd, na kierowcę lub na pojazd i kierowcę. Każda operacja od chwili włożenia karty jest rejestrowana w systemie komputerowym. Na podstawie - w ten sposób zgromadzonych danych - wystawiane są faktury, do których dołączane jest zestawienie wszystkich tankowań. Zastosowane rozwiązanie umożliwia całodobowe, bezobsługowe tankowanie paliwa. Obiekt monitorowany jest przy wykorzystaniu kamer przemysłowych 24 godziny na dobę. Oferujemy bardzo dobrej jakości paliwo  zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych po konkurencyjnych na lokalnym rynku cenach (dla stałych klientów dodatkowo - korzystne rabaty!).
  
 
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
 
 
 
Wszystkie niezbędne informacje dotyczące możliwości skorzystania z naszej oferty uzyskają Państwo pod numerem telefonu/faksu (71) 381-32-06 lub e-mail: paliwa@pks.olawa.pl
 
Sprzedaż Paliw:
od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 19:00

24 godziny na dobę w systemie bezobsługowym

(z wykorzystaniem kart magnetycznych)

 

Na terenie bazy PKS w Oławie S.A.  prowadzi działalność sklep z częściami zamiennymi oraz akcesoriami do samochodów ciężarowych. W asortymencie, który obejmuje kilkanaście tysięcy pozycji posiadamy części zamienne do pojazdów marki MAN, AUTOSAN, JELCZ oraz naczep BPW. Dużą część naszej oferty stanowią oleje silnikowe firmy CASTROL oraz pozostałe płyny samochodowe (chłodniczy, hamulcowy). W stałej sprzedaży posiadamy również opony do pojazdów ciężarowych i naczep. Nasza oferta dotyczy w szczególności wyżej wymienionych marek, ale na Państwa życzenie możemy także pomóc w zdobyciu części do innych pojazdów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Sklep w na terenie bazy PKS w Oławie S.A. czynny
od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:00 - 20:00
telefon/fax: (71) 381 32-18 e-mail: sklep@pks.olawa.pl