O NAS


 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. w Oławie

 Bezpieczeństwo i jakość.
 
     Nasza Firma funkcjonuje na terenie powiatu oławskiego, wrocławskiego oraz strzelińskiego od kilkudziesięciu lat.
 
     Podstawową działalnością, z którą kojarzą nas klienci jest przewóz osób. Posiadamy rozbudowaną flotę autobusów oraz doświadczonych kierowców.
Prowadzimy wynajem autokarów, obsługujemy komunikację miejską w Oławie i Jelcz-Laskowicach oraz komunikację regularną na terenie okolicznych powiatów.
Jednak nasza działalność jest dużo szersza, miedzy innymi zajmujemy się transportem towarowym oraz mamy szeroką gamę usług Stacji Obsługi Pojazdów,
prowadzimy także sprzedaż części samochodowych oraz sprzedaż paliw zarówno z obsługą, jak i w trybie bezobsługowym ( z kartami magnetycznymi).
Działalność Stacji Obsługi Pojazdów obejmuje : Okręgową Stację Kontroli Pojazdów , serwis tachografów , serwis klimatyzacji, myjnię samochodową , lakiernię
oraz naprawę samochodów ciężarowych, naczep oraz aut osobowych.
 
     Dokładamy wszelkich starań aby Nasze usługi stały na wysokim poziomie, a Nasi klienci byli zadowoleni.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że w ramach współpracy z Firmą Szkoleniowo-Usługową „Binsztok i Partnerzy” realizowany był od 13.07.2021r. do 31.07.2021r. kursu pn.: PROFESJONALNY KIEROWCY SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH. KURS UKIERUNKOWANY NA UTRZYMANIE ZATRUDNIENIA I ROZWÓJ KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW POWYŻEJ 45 ROKU ŻYCIA” dla 11 Osób z Firmy PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W OŁAWIE S.A.
Celem tych szkoleń jest podniesienie jakości usług i produktów naszej firmy oraz obsługi naszych Klientów. Polecamy więc Firmę „Binsztok i Partnerzy” jako rzetelnego wykonawcę usług szkoleniowych, który z jednej strony oferuje szczególnie przydatny pakiet zajęć rozwojowych dla różnych branż, a z drugiej stanowi olbrzymie wsparcie w procesach pozyskiwania dofinansowania ze źródeł zewnętrznych (np. z Krajowego Funduszu Szkoleniowego czy z projektów unijnych) wyręczając w przygotowywaniu, realizacji oraz rozliczaniu wszelkich kwestii formalnych związanych projektami podnoszącymi kompetencje kadr pracowniczych różnego rodzaju organizacji.

Władze Spółki

Zarząd

Erwin Monastyrski

      Prezes Zarządu

Wiesław Wierzbicki

   Wiceprezes  Zarządu

RADA NADZORCZA:

Przewodniczący Rady Nadzorczej - Antoni Koniuszewski
Członek Rady Nadzorczej - Tomasz Bajsarowicz
Członek Rady Nadzorczej - Paweł Sychla